Jagermeister Likör Fiyatları 2019 Listesi

Jagermeister Likör Fiyatları 2019 Listesi

Jagermeister Fiyatları 2019 Yılı Listesi piyasadan araştırılarak en güncel haliyle siz değerli takipçilerimizin  ilgisine sunulmuştur. Jagermeister likör ne kadar ve en güncel fiyat listesi nedir tüm bunları öğrenmeden önce Jagermeister likör hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak doğru olacaktır.

Jagermeister likör ile ilgili olarak sıklıkla yanlış telaffuzlara rastlanmaktadır. Doğru telaffuz şekli “Yagermayster” olan likör markası, Alman kökenli olup soğuk av dönemlerinde avcılar tarafından ısınmak amacıyla tüketilmesi sebebiyle “avcıların içkisi” olarak anılmaktadır. Öte yandan içeriğinde 70’den fazla bitki kökenli karışım olduğu söylenen likör markasının “shot” olarak içildiği ve tadının bir öksürük şurubunu andırdığı ifade edilmektedir.

Son Güncelleme: Aralık 2018

Ayrıca Jagermeister likör kullanıcıları tarafından “Jager  kısa ismi ile de anılmaktadır. Jagermeister Fiyatları migros, tekel ve benzeri satış noktalarına göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Şimdi dilerseniz en güncel fiyat listemize birlikte göz atalım:

 

Jagermeister Fiyatları 2019 (Güncel)

35 lik Jagermeister Fiyatı

  100,00 TL 

70 lik Jagermeister Fiyatı

 145,00 TL

100 lük Jagermeister Fiyatı

 190,00 TL

 

Jagermeister Duty Free Shop Fiyatları

Jagermeister likör duty free satış noktalarında;

  • 100’lük Jagermeister fiyatı ortalama 18 euro civarındadır.

Bilindiği üzere her ülkenin duty free shop mağazalarında fiyat farklılıkları görülebilirken bahsettiğimiz fiyatlar genelde Avrupa mağazalarına ait fiyatlardır.  Ayrıca dikkat çekmek istediğimiz bir husus da şu ki, Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin vatandaşları için fiyatlar daha indirimli olup 100’lük Jagermeister likörü 15 euro civarında satın alabilmektedirler.

Jagermeister Kıbrıs Satış Fiyatları

Kıbrıs’da Jagermeister likör almak isteyen kişiler de tıpkı duty free shop müşterileri gibi daha avantajlı fiyatlara sahip olabiliyorlar.

  • 70’lik Jagermeister fiyatı ortalama 50,00 TL civarındadır.
  • 100’lük Jagermeister fiyatı ise ortalama 75,00 TL civarındadır.

Jagermeister likör genellikle carrefour ve migros gibi marketlerde belirli dönemlerde bulunabilmekteyken, tekel büfelerinde ve marketlerde bulmak ise oldukça zor olabilmektedir.

Diğer Alkol Fiyatları için tıklayınız…

Jagermeister Alkol Oranı için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ